Доставка парфумерії та духів

Наш інтернет-магазин парфумерії Хорватії забезпечить швидке оформлення і доставку вашого замовлення по Києву, причому зробить це абсолютно БЕЗКОШТОВНО! Ми чудово розуміємо, як вам хочеться отримати своє замовлення як можна швидше, щоб власноруч перевірити, як звучить на тілі композиція улюбленого парфуму, тому доставка парфумерії та духів по Києву виконується протягом 24 годин після отримання замовлення. Будьте впевнені: парфумерія з доставкою буде у вас в строго призначений час. Ми пунктуальні!

Замовлення, які доставляються транспортними компаніями, ми відвозимо на відділення в той же день, в який ви оформили своє замовлення! Далі все залежить від транспортної компанії. Зазвичай, якщо ви замовили пересилання парфумерії з доставкою "Новою Поштою", товар буде у вас на відділенні через 1-2 дня. З Укрпоштою цей термін збільшується: доставка парфумерії та духів проводиться від 3 до 5 робочих днів. Робочих днів - значить, що субота і неділя в цей термін не враховуються!

Вартість доставки товару розраховується відповідно до тарифів обраної транспортної компанії. Увага! Якщо ви оплачуєте товар післяплатою, транспортна компанія стягує відсоток з оплати, який не входить у вартість доставки.

Ми сподіваємося, що відповіли на ваші питання. А тепер - приємних покупок;)
Замовлення успішно оформлено

Ми передзвонимо вам!