Доставка парфумерії та духів

Наш інтернет-магазин парфумерії забезпечить швидке оформлення і доставку Вашого замовлення, причому зробить це абсолютно БЕЗКОШТОВНО по Києву, якщо сума замовлення від 250грн. і вище! У разі, якщо сума замовлення менше 250 грн., вартість доставки буде від 60 до 80 грн. Ми чудово розуміємо, як Вам хочеться отримати своє замовлення як можна швидше, щоб власноруч перевірити, як звучить композиція улюбленого парфуму, тому доставка парфумерії та духів по Києву виконується протягом 24 годин після отримання замовлення. Будьте впевнені: парфумерію ми доставимо в узгоджений з Вами час. Ми намагаємося бути пунктуальними!


Замовлення на суму від 250грн. і нижче відправляються поштою тільки з повною передоплатою! Відправка замовлень Укрпоштою здійснюється тільки за повної передоплати при будь-якій сумі замовлення!


Замовлення, які доставляються транспортними компаніями, ми відвозимо на відділення в той же день, в який Ви оформили своє замовлення, якщо замовлення оформлене до 16:00, або на наступний, якщо оформлення було после 16:00! Далі все залежить від транспортної компанії.


Зазвичай, якщо Ви замовили пересилання парфумерії з доставкою Новою Поштою, товар буде у Вас на відділенні через 1-2 дня. З Укрпоштою цей термін збільшується: доставка парфумерії здійснюється в період від 3 до 5 робочих днів. Робочих днів - значить, що субота і неділя в цей термін не враховуються!


Вартість доставки товару розраховується відповідно до тарифів обраної транспортної компанії. Увага! Якщо Ви оплачуєте товар післяплатою, транспортна компанія стягує відсоток з оплати, який не входить у вартість доставки.


    Ми сподіваємося, що відповіли на Ваші питання. Гарного дня і приємних покупок!)

Замовлення успішно оформлено

Ми передзвонимо вам!